Ty jsi taková aktivní!

23. března 2017 v 18:42 |  Střípky myšlenek
Je to už dávno, několik let, řekla bych.
Na hodině nás učitelka posadila do dvojic holka - kluk. Všichni nasadili své nadšeně výrazy, já samozřejmě taky, protože komunikovat s opačným pohlavím mi dodnes dělá dost problém. To to sebevědomí, že.
Dostali jsme jakýsi dotazník, kde byly různé vlastnosti. My měli zaškrtnout ty, které bychom přiřadili našemu partnerovi.
Vážně jsem se bála, co tam můj chvilkový soused napíše. Nejsem ve třídě zrovna dvakrát oblíbená, taková šedá myška, takže jsem očekávala, že si nebude vědět rady.
A já už vlastně ani nevím, co jsem mu tam napsala, nebo co tam napsal on mně. Jen jedna z těch vlastností, kterou mi přiřadil, se mi v hlavě objevuje i po letech.
Aktivní. No vážně, já a aktivní? Jsem dost při těle, a tak mě to prvně překvapilo. Trochu jsem se v duchu zasmála tomu, že už asi nevěděl coby. Jako urážku jsem to nebrala, přece jen to byl jeden z těch milejších kluků z naší třídy.
Jako správná drbna jsem o tom potom mluvila i s kamarádkama. A ony se tomu vůbec nedivily!
Dodnes jsem ráda, že jsem se díky takovému hloupému dotazníku dozvěděla, že mě lidé vlastně vnímají jako poměrně aktivního člověka. Musím říct, že mi to přece jen o trochu zvedlo sebevědomí. Takže... Díky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama